Radca Prawny Bydgoszcz
Krajowa Izba Radców Prawnych

RADCA PRAWNY MAGDALENA AKOLIŃSKA


Moją pierwszą pracę po studiach znalazłam w kancelarii radców prawnych i zostałam w niej na 10 lat, odchodząc już jako radca prawny. Bardzo wiele nauczyłam się podczas tej pracy.

W latach 2010-2012 odbywałam aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Bydgoszczy, a w 2013 r. zdałam egzamin radcowski. W 2014 r. postanowiłam wykorzystać zdobyte doświadczenie i otworzyć własną kancelarię. Z satysfakcją i pasją od ponad 6 lat nieprzerwanie wykonuję zawód radcy prawnego w różnych formach, zdobywając szerokie doświadczenie.

Przez ponad dwa lata pracowałam w firmie windykacyjnej jako radca prawny, co pozwala mi aktualnie skutecznie prowadzić sprawy związane z dochodzeniem wierzytelności, ale także bronić przed bezprawnymi działaniami, zwłaszcza ze strony firm windykacyjnych.

Specjalizuję się również w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, w szczególności rozwodowych, dotyczących ustalania zasad opieki nad dziećmi i kontaktów, alimentów oraz podziału majątku.

Prowadzę ponadto obsługę wspólnot mieszkaniowych, wspierając zarządy przede wszystkim w dochodzeniu należności od właścicieli lokali.

Radca prawny, prawnik Bydgoszcz

Jestem członkiem Lokalnej Komisji Etycznej ds. Doświadczeń na Zwierzętach w Bydgoszczy. W ramach wolontariatu wspieram organizacje broniące praw zwierząt, a także bydgoskie Schronisko dla Zwierząt.

Jestem inspektorem ds. ochrony zwierząt, szkolę policjantów z zakresu ustawy o ochronie zwierząt w ramach szkoleń organizowanych przez OTOZ Animals.

Prywatnie jestem miłośniczką kotów (mieszkam z dwoma, kocurem Marcelim zwanym Maluszkiem i kotką Jagą zwaną Jagulcem), a także namiętnym czytelnikiem dobrych kryminałów. Od niedawna odkrywam jogę.

Umów spotkanie telefonicznie

693-366-776

Pomoc prawna ON-LINE

RADCA PRAWNY ON-LINE